اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 3 بهمن 1397 / کد مطلب: 13184 / نظرات: 0

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی


توطئه دشمن برای اخلال در جشن های انقلاب کارساز نیست


توطئه دشمن برای اخلال در جشن های انقلاب کارساز نیست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: انقلاب اسلامی در چهلمین سال پیروزی خود به کمال و بلوغ رسیده لذا توطئه دشمن برای برهم زدن جشن های چهل سالگی انقلاب به نتیجه نمی رسد.

حجت الاسلام حسین معصومی  در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان داورزن افزود: دشمن با سناریوهای مختلف تلاش می کند جشن چهلمین سال پیروری انقلاب را به کام ملت تلخ کند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، حرکت ریشه دار و عمیق است اظهار داشت: تهدیدات دشمن بی اثر است.
وی گفت: دشمن از ابتدای انقلاب در پی نابودی و تضعیف آن بود که ایجاد درگیری داخلی در شهرهای مرزی، جنگ تحمیلی و تحریم ها نمونه ای از این موارد است.
حجت الاسلام معصومی افزود: مردم ایران از آرمانهای امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، خون شهدا و مبانی انقلاب اسلامی حراست می کنند و اجازه دخالت بیگانگان در امور کشور را نخواهند داد.
وی با بیان اینکه اشتغال مهمترین خواسته خانواده های شهدا و ایثارگران است اظهار داشت: رسیدگی به وضعیت اشتغال، درمان، دانشگاه و مسکن خانواده شهدا و بازسازی گلزار شهدا به عنوان اولویت در دستور کار اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی قرار دارد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.