اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 18 مهر 1399 / کد مطلب: 14390 / نظرات: 0


۶ هزار پرس غذای گرم و ملزومات بهداشتی در سبزوار توزیع شد


۶ هزار پرس غذای گرم و ملزومات بهداشتی در سبزوار توزیع شد
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در سبزوار گفت: به مناسبت اربعین حسینی سه هزار پرس غذای گرم و سه هزار بسته ملزومات بهداشتی از سوی موکب‌های اربعین این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بین محرومان توزیع شد.

علی اکبر دلبری  افزود: موکب‌های حسینی در شهرستان سبزوار که هر سال همزمان با اربعین حسینی برای خدمت به زائران عزادار برپا می‌شدند امسال به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا و ممنوعیت برنامه‌های عمومی، دست‌اندرکار خدمات‌رسانی به محرومان و نیازمندان شده‌اند.
وی ادامه داد: همزمان با اربعین حسینی امسال پنج موکب در این شهرستان برپا شد تا در این چارچوب به اقشار محروم و نیازمند جامعه کمک و خدمات ارائه کنند.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در سبزوار گفت: این موکبها در طول چهار روز برپایی و فعالیت خود علاوه بر ارائه خدمات سلامت، اقلام بهداشتی، غذای گرم و نان نیز بین عموم مردم و عزاداران حسینی توزیع می‌کنند.  
وی افزود: پارسال این ستاد پنج موکب در شهر کربلا و یک موکب در مرز مهران برپا کرد و شهروندان سبزواری نیز ۱۸ دستگاه کامیون حامل انواع نذورات و اقلام مورد نیاز زائران پیاده اربعین حسینی را به ارزش ۱۲ میلیارد ریال به کربلا ارسال کردند.  
دلبری ادامه داد: امسال نذورات و کمکهای مردمی این شهرستان به اقشار محروم و نیازمند اهدا می‌شود.  

منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.