اخبار سبزوار پيام : فرهنگی و هنری

اخبار » فرهنگی و هنری / تاریخ خبر: 3 مهر 1400 / کد مطلب: 14596 / نظرات: 0


خبرهای خوش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه


خبرهای خوش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اصحاب فرهنگ هنر و رسانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور شرکت در مراسم پایانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر به مشهد سفر کرده بود خبرهای خوشی نیز برای اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه داشت.

محمد مهدی اسماعیلی در این مراسم گفت: دولت مردمی و انقلابی سیاست قطعی و اصلی خود را بر پایه تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب در بازسازی آرایش فرهنگی و رسانه‌ای قرار داده است و تمام رویکردها در این راستا بازطراحی می‌شود.

وی افزود: در حوزه شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های مکتوب هم نیاز به بازتعریف داریم.

پرداخت تسهیات کم بهره به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

اسماعیلی که ظهر دیروز در توئیت خود از پرداخت تسهیلات کم بهره و بلاعوض به هنرمندان خبر داده بود طی توضیحات مفصل تر در حاشیه مراسم پایانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی به خبرنگاران گفت: با توجه به حمایت‌های رییس جمهوری و در قالب بسته حمایتی و اعتباری منظور شده، تسهیلات با بهره ۲ و چهار درصد به اعضای صندوق هنر، فرهنگ و رسانه پرداخت خواهد شد.

وی افزود: عملیات اجرایی این طرح به زودی آغاز شده و این تسهیلات در اختیار فعالان حوزه فرهنگ، هنر و رسانه قرار خواهد گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: عضوگیری این صندوق هم برای کسانی که تاکنون عضو نبوده‌اند از ماه آینده آغاز خواهد شد که در این فرایند اعضای صندوق هنر، فرهنگ و رسانه با هم دیده شده اند.ایرنامنبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.