اخبار سبزوار پيام : سایر

اخبار » سایر / تاریخ خبر: 25 فروردين 1402 / کد مطلب: 14893 / نظرات: 0


ششتمد خراسان رضوی با کمبود ایستگاه آتش‌نشانی روبه‌رو است


ششتمد خراسان رضوی با کمبود ایستگاه آتش‌نشانی روبه‌رو است  فرماندار ششتمد گفت: با توجه به وسعت این شهرستان خراسان رضوی و قرار گرفتن آن در مسیر جاده ترانزیتی، ایجاد ایستگاه‌های جدید آتش‌نشانی در این منطقه ضروری است.

حسین ایثارگر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: یکی از مشکلات این شهرستان، با توجه به وسعت و نیز رخدادهای پرشمار ترافیکی در جاده ششتمد، در حدفاصل سبزوار- بردسکن، نبود پوشش مناسب در حوزه عملیات های امداد و نجات است.

وی افزود: هم اینک تنها ۲ ایستگاه آتش نشانی این شهرستان در شهرهای ششتمد و شامکان، مرکز بخش شامکان فعال هستند که فاصله زیادی با مسیر جاده ای سبزوار - بردسکن و مناطق روستایی دهستان ربع شامات دارند که این عوامل ارائه خدمات آتش نشانی و امداد و نجات را با مشکل مواجه می کند.

فرماندار ششتمد گفت: در روستای قلعه میدان، مرکز دهستان ربع شامات این شهرستان مکان مجهزی برای ایستگاه آتش نشانی ایجاد شده است که در صورت تامین اعتبار و خرید یک دستگاه خودرو آتش نشانی، خسارتهای جانی و مالی در مسیر طولانی این جاده ترانزیتی به کمترین می رسد.

ششتمد با وسعت سه هزار و ۷۸۶ کیلومتر مربع، با ۲۴ هزار نفر جمعیت، دارای ۲ بخش مرکزی و شامکان، ۴۸ دهیاری و ۵۳ آبادی است.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.