اخبار سبزوار پيام : سیاسی ،امنیتی

اخبار » سیاسی ،امنیتی / تاریخ خبر: 20 ارديبهشت 1402 / کد مطلب: 14952 / نظرات: 0


تفاهمنامه خواهرخواندگی بین کربلا و مشهد امضا شد


تفاهمنامه خواهرخواندگی بین کربلا و مشهد امضا شد مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از امضای تفاهمنامه خواهرخواندگی بین کربلا و مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی و شماری از مدیران این استان در عراق خبر داد.

سیدجواد موسوی که خود در این سفر حضور دارد گفت:روز چهارشنبه در دیدار یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی با نصیف جاسم الخطابی، استاندار کربلا این تفاهمنامه در بخشهایی چون فرهنگی و اجتماعی میان این دو شهر مذهبی امضاء شد و از امروز اجرایی می شود.

وی ادامه داد: در قالب این تفاهمنامه بخش خصوصی جامعه تشکلهای صنفی گردشگری میان دو کشور همکاریهای نزدیکی خواهند داشت و برای تسهیل امور سفر زایران و گردشگری سلامت میان دو شهر مذهبی اقدام می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: آمادگی تبادل تجربیات در زمینه‌های مختلف میان دو شهر نیز وجود دارد و تسهیل سازی در این زمینه انجام می شود.

موسوی افزود:توسعه و تسهیل روابط میان دو شهر کربلا و نجف و نیز آسان سازی تبادل زائر میان دو شهرمذهبی از دیگر اهداف این تفاهمنامه است.

دیدار با استانداران نجف و کاظمین و رییس دیوان عتبه حسینی از دیگر برنامه های سفر استاندار و مدیران خراسان رضوی به کشور عراق است.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.