اخبار سبزوار پيام : مذهبی


اخبار » مذهبی / تاریخ خبر: 12 خرداد 1403 / کد مطلب: 15366 / نظرات: 0


همیاری سبزواری‌ها در بازسازی عتبات عالیات


همیاری سبزواری‌ها در بازسازی عتبات عالیات رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات سبزوار گفت: مردم این شهرستان از ابتدای امسال سه میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال برای توسعه و بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق کمک کرده‌اند.

علی هدایتی‌تبار  در نشست شورای ستاد و ستادهای توسعه و بازسازی عتبات عالیات این شهرستان با ارائه گزارشی اظهار کرد: بخشی از این کمک در قالب هزینه ۶۰۶ کاشی مربوط به اجرای پویش طرح کاشی حرم بوده است.

وی افزود: سال گذشته نیز مردم این شهرستان ۲۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال به توسعه و بازسازی عتبات عالیات کمک کرده بودند که تاکنون ۵۵ درصد تعهدات مزبور اجرایی شده است.

هدایتی بر لزوم برگزاری نشست های تبیینی و دعوت از مبلغان مجرب و اجرای پویش طرح کاشی حرم تاکید کرد و گفت: برای جذب کمک های مردمی باید ستادهای فرعی شهرستان افزایش یابد.

رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات سبزوار همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، گفت: شهید آیت الله رئیسی، یکی از مردمی‌ترین رؤسای جمهور کشور بودند که در مسیر خدمت به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

حاضران در این نشست با بیان نظرات خود در خصوص برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی در سال جاری، در خصوص جذب مشارکت حداکثری و کیفی کردن برنامه های ستاد به بحث و تبادل نظر پرداختند.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.