اخبار سبزوار پيام : سیاسی ،امنیتی


اخبار » سیاسی ،امنیتی / تاریخ خبر: 25 خرداد 1403 / کد مطلب: 15380 / نظرات: 0


فرماندار سبزوار خواستار حضور گسترده مردم در انتخابات شد


فرماندار سبزوار خواستار حضور گسترده مردم در انتخابات شد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار گفت: مردم دلبسته نظام والای اسلامی و قدردان خدمات کسانی هستند که دلسوزانه به آنان کنند و این را در تشییع باشکوه پیکر رئیس جمهور شهید به نمایش گذاشتند.

حسین ابراهیمی کُردیانی در همایش "تبیین مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و ارائه دستاوردهای دولت شهید آیت الله رئیسی"‌ اظهار کرد:‌ خدمت صادقانه شهید جمهور و حضور در میان مردم، منجر به تشییع حماسی شهدای خدمت شد که در واقع پاسداشت صداقت، تواضع، خدمت بی منت و عملکرد جهادی و میدانی رئیس جمهور شهید بود.

وی با برشمردن بخشی از عملکرد دولت شهید رئیسی در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و عمرانی، افزود:‌ به طور قطع ادامه راه رئیس جمهور شهید و شهدای گرانقدر خدمت، با تلاش شبانه روزی برای خدمت صادقانه و خالصانه به مردم ادامه خواهد یافت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار خواستار تبیین خدمات مجاهدانه دولت سیزدهم شد و گفت: انعکاس مناسب پیشرفت ها و خدمات ارائه شده در عرصه های مختلف، زمینه امیدواری و دلگرمی مردم را فراهم می‌کند و ضروری است مدیران اجرایی خدمات صورت گرفته را از طریق رسانه ها و ظرفیت های موجود خصوصا فضای مجازی بازتاب دهند.


ابراهیمی با اشاره به تمجید مقام معظم رهبری از شخصیت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی گفت: مردم حماسه تشییع شهدای خدمت را در هشتم تیرماه با حضور حماسی در شعب اخذ رای تکمیل خواهند کرد.

وی با اشاره به آمادگی شهرستان سبزوار برای برگزاری باشکوه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اضافه کرد:‌ مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات، حماسه ای دیگر را رقم زده و مانند دستاوردی پرافتخار، در تاریخ کشور و نظام اسلامی ماندگار خواهد شد.

فرماندار سبزوار در این همایش که به بایدها و نبایدهای تبلیغات انتخاباتی از نگاه قانون اشاره و عموم مردم این شهرستان را به حضور حداکثری در انتخابات پیش رو دعوت کرد.

همایش مزبور با مشارکت جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، فرماندهان و بسیجیان پایگاه‌های بسیج ادارات و کارخانجات شهرستان سبزوار برگزار شد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، هشتم تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.


منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.