اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 1 تير 1392 / کد مطلب: 6215 / نظرات: 0


پرداخت یک هزار و 233 فقره تسهيلات به مددجويان شهرستان


مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان سبزوار از پرداخت یک هزار و 233  فقرهتسهيلات به مددجويان اين نهاد خبر داد.

به گزارش سبزوارپیام، سيدحسين کرابي در گفت و گو با ایسنا، افزود: در سال گذشته 806  تسهيلات به مددجويان اين نهاد در راستاي مشاغل خانگي و329 مورد در قالب خود اشتغالي پرداخت شده است.

وي با اشاره به پرداخت 98 مورد تسهيلات ديگر از منابع كميته امداد امام خميني(ره)،  ابراز کرد: در مجموع بيش از 55 ميليارد ريال از منابع بانکي و کميته امداد در جهت اشتغالزايي مددجويان در پارسال پرداخت شده است.

کرابي خاطرنشان کرد: 80 درصد دريافت کنندگان تسهيلات مذکور را مددجويان تحت پوشش اين نهاد و 20 درصد باقي مانده را اقشار آسيب پذير تشکيل مي دهند.

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان سبزوار بيان کرد: به عبارتي ديگر 60 درصد تسهيلات مذکور را روستاييان و 40 درصد را ساکنان شهرستان سبزوار دريافت کرده اند.

وي همچنين از ثبت نام 7116 نفر در مشاغل روستايي در سال گذشته خبر داد و تصريح کرد: در صورت تامين اعتبار تسهيلات اين بخش نيز پرداخت مي شود.

مدير کميته امداد سبزوار با تاکيد بر اينکه انحراف وامها در کميته امداد بسيار ناچيز است، از4670  مورد نظارت انجام شده در سال گذشته در اين خصوص خبر داد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.