اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 2 تير 1392 / کد مطلب: 6218 / نظرات: 0


پیکر یک جانباز شهید در سبزوار تشییع شد


پیکر یک جانباز شهید در سبزوار تشییع شد پیکر مطهر شهید ˈانشاء الله استیریˈ از جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس روز یکشنبه بر دوش مردم سبزوار تشییع شد.

به گزارش سبزوارپیام، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: جانباز شهید ˈانشاء الله استیریˈ در سال 1349 متولد شد و در نهم مرداد ماه 1367 در منطقه شلمچه مجروح و به درجه جانبازی نائل شد.

ˈاحمد مهریˈ افزود: این شهید پس از تحمل سالها درد و رنج ناشی از جراحت، روز جمعه 31 خرداد ماه به دیدار دیگر یاران شهید خود شتافت.

وی اظهار داشت: شهید استیری، بازنشسته آموزش و پرورش و دهیار روستای ˈاستیرˈ این شهرستان بود.

در این مراسم ، پیکر پاک و مطهر این جانباز شهید با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، روحانیون، مردم و مسوولان سبزوار از مسجد جامع تا میدان کارگر این شهر تشییع شد.

تشییع کنندگان با سردادن شعارهای ˈحسین، حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماستˈ، ˈامروز شهیدان مهمان تازه دارندˈ، ˈما همه سرباز توایم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ایˈ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ˈشهید راهت ادامه داردˈ، بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.

پیکر این جانباز شهید پس از تشییع برای خاکسپاری در گلزار شهدا به زادگاهش روستای ˈاستیرˈ سبزوار منتقل شد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.