اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 18 آذر 1392 / کد مطلب: 7466 / نظرات: 1


اعضاء بدن دختر 29 ساله مزینانی به چهار بیمارحیات دوباره بخشیداعضاء بدن مرحومه مریم مزینانی فرزند عباس که در اثر مرگ مغزی به کما رفته بود روز پنج شنبه چهاردهم آذرماه به بیماران اهداء شد .
به گزارش شاهدان کویرمزینان،پس از ناامیدی پزشکان از حیات مجدد مرحومه مریم مزینانی و اعلام مرگ مغزی، با رضایت والدین فداکار این دختر جوان مزینانی، اعضاء اصلی بدن وی در بیمارستان مسیح دانشوری تهران به چهار بیمار نیازمند اهداء شد.
پیکر مطهر این مرحومه روز جمعه با حضور مزینانی های قدرشناس مقیم تهران از مقابل منزل وی واقع در خیابان نبرد شمالی به مقصد مزینان زادگاه پدریش تشییع و صبح روز شنبه شانزدهم آذر در بهشت علی (ع) مزینان برای همیشه آرام گرفت .
مرحومه مریم مزینانی هفته ی گذشته به علت سکته مغزی در بیمارستان بوعلی تهران بستری شد و برای ادامه ی درمان به بیمارستان آبان منتقل و پس از اعلام مرگ مغزی از طرف پزشکان متخصص؛ با رضایت والدینش اعضاء اصلی بدن وی از جمله؛ قلب و کلیه و کبد و طحال به چهار بیمار نیازمند در بیمارستان مسیح دانشوری اهداء شد .
رئیس واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه شهید بهشتی با اهداء تقدیر نامه ، از اقدام خانواده فداکار مرحومه مریم مزینانی تجلیل نمود منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.