اخبار سبزوار پيام : ورزشی

اخبار » ورزشی / تاریخ خبر: 4 ارديبهشت 1394 / کد مطلب: 9767 / نظرات: 0


تیم والیبال نشسته سبزوار قهرمان لیگ برتر کشور شد


تیم والیبال نشسته سبزوار قهرمان لیگ برتر کشور شد  در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال نشسته باشگاه های کشور (جام ایثار)، تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار با پیروزی بر گسترش فولاد تبریز قهرمان لیگ برتر کشور شد.
 
در این دیدار که عصر پنجشنبه در سالن سربداران شهرستان سبزوار برگزار شد، تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار با نتیجه سه بر یک تیم گسترش فولاد تبریز را شکست داد.

تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار از مجموع چهار ست، سه ست را به نفع خود به پایان رساند.

این تیم در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 17 ، 25 بر 20 و 25 بر 18 توانست بر حریف خود پیروز شود.

تیم والیبال نشسته گسترش فولاد تبریز فقط ست سوم را با نتیجه 25 بر 21 به نفع خود به پایان رساند.

قضاوت این دیدار را مهدی آشوری داور بین اللملی از تهران و داوود نافعی از گنبد بر عهده داشتند و محمد حسین شفقی ناظر این دیدار بود.

پس از پایان رقابت های پلی آف لیگ برتر والیبال نشسته کشور تیم های شهرداری ارومیه و روانکارهای گنبد به دیدار رده بندی و تیم های گسترش فولاد تبریز و ثامن الحجج (ع) سبزوار نیز به مرحله نهایی رقابت ها راه یافتند.

در پایان رقابت ها تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد و گسترش فولاد تبریز نیز نایب قهرمان شد.

تیم های شهرداری ارومیه و روان کارهای گنبد هم به ترتیب عنوان سوم و چهارم رقابت های والیبال نشسته کشور را به خود اختصاص دادند.

دبیر فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین کشور، دبیر انجمن والیبال نشسته کشور، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، امام جمعه سبزوار، معاون فرماندار و جمعی از مسوولان اجرایی این شهرستان نظاره گر این دیدار بودند.

در پایان این دیدار جشن قهرمانی نیز در سالن سربداران سبزوار برگزار و تیم والیبال نشسته ثامن الحجج (ع) سبزوار جام قهرمانی را بالای سر برد.


منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.