اخبار سبزوار پيام : عمومي


اخبار » عمومي / تاریخ خبر: 26 فروردين 1397 / کد مطلب: 12842 / نظرات: 0


بارندگی 9 منزل روستایی سبزوار را تخریب کرد


بارندگی 9 منزل روستایی سبزوار را تخریب کرد  بخشدار بخش ششتمد شهرستان سبزوار گفت: بر اثر بارش شدید باران طی 24 ساعت گذشته 9 منزل روستایی این بخش تخریب شد.

مجید کریمی افزود: بارش شدید باران در روستای کلاته سادات بخش ششتمد و عبور سیلاب از یکی از معابر روستا منجر به تخریب هفت منزل مسکونی قدیمی شد.
وی ادامه داد: عبور سیلاب از این روستا منجر به مصدومیت یک بانوی سالمند نیز شد که با کمک عوامل اورژانس به مراکز درمانی سبزوار منتقل شد.
بخشدار ششتمد گفت: بر اثر بارش شدید تگرگ، بخشی از جاده روستای حسین آباد دهستان شامکان و 2 منزل مسکونی این روستا نیز تخریب و 17 منزل مسکونی این روستا دچار آب گرفتگی شد که بامداد امروز با تلاش ماموران آتش نشانی و هلال احمر این مشکل برطرف شد.
کریمی افزود: بارش باران سبب بسته شدن راههای مناطق روستایی نیز شد چنانکه هم اینک جاده ارتباطی بخش ربع شامات منطقه ششتمد به شهرستان کاشمر و منطقه کوهسرخ مسدود است.
وی ادامه داد: شب گذشته نیز راه روستایی کیذور بخش ششتمد به سبزوار مسدود شده بود که با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.
بخشدار ششتمد با اشاره به بارش شدید تگرگ در روستاهای طرسک، تندک، مهرشانی و سنجرد گفت: مشکلات ناشی از بارندگیها و میزان خسارت وارده به روستائیان در دست پیگیری است.
محمد سیاح عطار، رئیس اداره هواشناسی شهرستان سبزوار میزان بارندگی طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان را 15میلی متر اعلام کرد.
ایرنا
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.