اخبار سبزوار پيام : ورزشی

اخبار » ورزشی / تاریخ خبر: 24 مهر 1393 / کد مطلب: 9557 / نظرات: 0


احتمال بازگشت ثامن به لیگ برتر هندبالسرپرست فدراسیون هندبال از احتمال بازگشت تیم ثامن‌الحجج به لیگ برتر خبر داد.

به گزارش "سبزوار پیام" ، چندی پیش و در پی غیبت چند ملی‌پوش هندبال ایران در اردوی تیم ملی بزرگسالان، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال با تشکیل جلسه محرومیت‌های سنگینی برای 9 ملی‌پوش و یک مربی هندبال ایران و باشگاه‌های آنها درنظر گرفت. مهدی بیجاری، سجاد ندری، مجتبی حیدرپور، الله‌کرم و سجاد استکی، میلاد مسائلی و سعید برخورداری بازیکنان تیم ثامن‌الحجج سبزوار و علی رحیمی و عزیز نوربهبهانی بازیکنان و علیرضا حبیبی سرمربی تیم ثامن‌الحجج مشهد از جمله این افراد بودند که همگی بین 3 تا 9 ماه از تمام فعالیت‌ها در هندبال کشور محروم شدند و جریمه‌های مالی نیز برای آنها درنظر گرفته شد.

ثامنی‌ها این روزها سخت پیگیر بازگشت به لیگ برتر هندبال هستند و این موضوع را خسرو نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس هم تایید کرد و افزود: مسئولان باشگاه ثامن از فدراسیون درخواست بخشش کرده‌‌اند. درخواست خود را باید به ما کتباً اعلام کنند تا ما این موضوع را در کمیته انضباطی بررسی کنیم. ممکن است رای جدیدی که صادر می‌شود این باشد که باشگاه و بازیکنان محروم باشگاه ثامن بخشیده شود و ممکن است رای هیچ تغییر نکند.

وی ادامه داد: آنها ابتدا باید ابراز پیشمانی کنند و سپس اشتباه خود را جبران کنند تا ما هم بتوانیم شرایط را بررسی کنیم. اگر قرار باشد اتفاق جدیدی رخ دهد باید زودتر جلسه کمیته انضباطی برگزار شود./6
منبع: فارس
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.