اخبار سبزوار پيام : اقتصادی

اخبار » اقتصادی / تاریخ خبر: 9 آذر 1393 / کد مطلب: 9714 / نظرات: 0

سبحانی فر:


راه‌اندازی نخستین تالار بورس غرب خراسان‌رضوی در سبزوار


راه‌اندازی نخستین تالار بورس غرب خراسان‌رضوی در سبزوار سبزوار پیام ـ نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی نخستین تالار بورس غرب خراسان‌رضوی در سبزوار خبر داد.

به گزارش "سبزوار پیام" به نقل از ایرنا ، علی سبحانی‌فر با بیان اینکه شهرستان سبزوار به نوعی مرکز بازرگانی با شهرستان‌های اطراف خود و دارای برند تجاری در بسیاری از محصولات کشاورزی و معدنی است، اظهار داشت: این شهرستان به عنوان دروازه تجارت با کشورهای آسیای میانه شناخته می‌شود و عبور جاده ابریشم از این منطقه نشان از اهمیت اقتصادی و بازرگانی آن در گذشته دارد.

وی افزود: همین گذشته طولانی در بازرگانی و مرکزیت شهرستان در حوزه تجارت سبب شد تا با پیگیری‌های صورت گرفته نخستین تالار بورس غرب خراسان‌رضوی در این شهرستان راه‌اندازی شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجوزهای لازم برای احداث این مرکز صادر شده و در یک ماه آینده کلنگ احداث آن به زمین می‌خورد.

سبحانی‌فر با اشاره به عملکرد استاندار خراسان‌رضوی تصریح کرد: استاندار خراسان‌رضوی از مدیرانی است که در حوزه‌های مختلف فعالیت کرده و تجربه‌های خوبی را نیز در این حوزه کسب کرده است.

سبحانی‌فر یادآور شد: استاندار عملکرد اقتصادی خوبی داشته و امیدوار هستیم با پیگیری نقطه‌های کانونی اقتصادی در استان شاهد نتایج مثبتی باشیم./6
منبع: فارس
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.